Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O firmie

Wszystko zaczęło się od skarbonki… Hmmm, a może jednak… Wszystko zaczęło się gdy Hania miała około 2,5 roku….

Zaczęła wtedy malować farbami plakatowymi. W kilka minut potrafiła pokryć całą kartkę kolorowymi farbami, tworząc na niej kolejne warstwy i kolejne historie. Kartki były ciężkie od farb, które nie schły przez kilka dni, a czasem tygodni. I tak sobie malowała….

Przełom nastąpił zupełnie niespodziewanie 5 stycznia 2016 roku, kiedy 3-letnia Hania otrzymała od swojej siostry Marysi skarbonkę. Poznała wtedy temat oszczędzania, pieniędzy i pracy. Była zafascynowana prezentem. I wtedy zaskoczyła wszystkich mówiąc:
„Za pierwsze zarobione pieniądze kupię taką samą skarbonkę dla Marysi! Tylko muszę iść do pracy!”. Już następnego dnia okazało się, że nie jest to jednodniowy wymysł. Hania co chwila pytała rodziców gdzie i jak ma pracować, bo chce kupić skarbonkę dla siostry.
Nie dawała za wygraną, a rodzice starając się nie zniechęcać 3-latki z wielką wyobraźnią, tłumaczyli że warto w życiu robić to co się lubi… I tak Hania rozmyślała w domu, podczas spaceru, podczas kolacji… I następnego dnia tuż przed wejściem do przedszkola oznajmiła: „Ja lubię malować! Tak zarobię na skarbonkę!”

 Tego samego dnia poprosiła o zakup sztalugi, palety, płótna, farb i pędzli. W sklepie plastycznym nie dostawała do lady gdy poszła pytać o farby 😊 Wróciła do domu. Namalowała w kilka minut pierwszy obraz, który był tak piękny, że rodzice nie pozwolili jej go sprzedać. Namalowała drugi i z ciężkim sercem, ale rodzice już musieli zgodzić się na jego sprzedaż.

Obraz trafił na aukcję on-line. Rywalizowali o niego przyjaciele rodziny, pracownicy przedszkola, rodzice. Został sprzedany!

Hania kupiła skarbonkę, podarowała ją siostrze i malowała dalej…

Pewnego dnia postanowiła mieć swój sklep z własnymi wzorami. Wymyśliła aukcję charytatywną dla szpitala na św. Wojciecha w Gdańsku i zebrała prawie 1000 zł na sprzęt dla oddziału pediatrycznego. Uczy się w szkole rysunku i malarstwa. Produkuje kartki świąteczne. Poza tym jeździ na rolkach, rowerze, deskorolce, biega, tańczy, programuje, gotuje i między tym wszystkim cały czas maluje…

Obecnie ma 5 lat i ponad 100 namalowanych prac! Dobrze się przy tym bawi, a jej ulubione zdanie to „Jak chcesz, to możesz!” 😊

 

W sklepie wszystkie produkty to wzory Hani. 20% dochodów przeznaczanych jest na cele charytatywne.
Wszystkie produkty zostały wyprodukowane w Polsce!

Szanowni Państwo, spełniajcie swoje marzenia!

My już wiemy, że „jak chcesz, to możesz”

hafla mafla

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl